Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard.

spotrovní a rekreační aktivity
Tipy na výlety a rekreaci

LÁZEŇSKÝ PARK

Park v okolí lázní a pramenů je ideální místo na krátké procházky.

Přírodní krásy

Okolí Skalky nabízí spoustu procházkových tras s krásnými výhledy na Hanou.

Naučná stezka

na stezce je nově realizovaný projekt „Tóny lesa“. Jsou zde nově pořízeny naučné prvky – Edukační dendrofon, pexeso, strom jako dům, balanční a fitness prvky – kladina na pružinách, žebřík, bradla, hrazda a lesní megafon, který je zatím v České republice ojedinělý. Do megafonu si můžete, stoupnou, lehnout nebo sednout a naslouchat zesíleným tónům lesa. V megafonu jsou díky koncentraci do jednoho bodu zesíleny všechny tóny, které les vydává, zpěv ptáků zvuky zvěře a různé šumy. Na pozorném posluchači je, aby rozpoznal, kterého obyvatele lesa právě slyší.

Venkovní posilovací stroje

Venkovní posilovací stroje naleznete v areálu lázeňského parku nad lázněmi. Využití je zdarma a časově neomezené.

minigolfové hřiště

Minigolf e možné objednat osobně, nebo telefonicky na recepci Lázně Skalka tel. 582 384 168 mob. 721 783 119 každý den od 7.30 -18.30

tenisový / volejbalový kurt

v rámci obce je možné využit několik sportovních aktivit mezi než patři tenisový a volejbalový kurt. Který je možné objednat osobně, nebo telefonicky na recepci Lázně Skalka tel. 582 384 168, mob. 721 783 119 každý den od 7.30 -18.30.

Přírodní jezírka

Dvě jezírka kousek nad obcí Skalka, která vznikla zatopením bývalých lomů.

cykloturistika a turistika v okolí

Blízké okolí Skalky je ideální místo pro milovníky cyklistiky. 

odkazy